Print 

 Postava - ŠD Dobel [DO]

ŠD Dobel

 Igralec Rojstni datum (starost): Zeleni karton Rumeni karton Rdeči karton Gol
Timotej Ferencek Timotej Ferencek   01. Januar 2001 (23) 0 0 0 2
Val Galof Val Galof   12. Februar 2003 (21) 3 0 0 7
Tilen Gobar Tilen Gobar   25. Marec 2003 (21) 2 0 0 0
Mirjan Gomboc Mirjan Gomboc   11. November 1995 (28) 2 0 0 5
Rok Hozjan Rok Hozjan   18. April 2004 (20) 1 0 0 5
Žiga Hozjan Žiga Hozjan   16. Maj 2005 (19) 0 0 0 2
Tomi Jurkovič Tomi Jurkovič   26. Junij 1990 (34) 1 0 0 0
Borut Kerec Borut Kerec   30. September 1985 (38) 1 0 1 7
Nejc Kreft Nejc Kreft   14. April 2004 (20) 0 0 0 1
Lan Kuhar Lan Kuhar   09. December 2004 (19) 0 0 0 1
Denis Meško Denis Meško   08. Marec 1991 (33) 0 0 0 0
Amadej Močnik Amadej Močnik   12. September 1995 (28) 0 0 0 0
Aljaž Novak Aljaž Novak   06. Avgust 2005 (18) 0 0 0 0
Danijel Obal Danijel Obal   14. Julij 1979 (45) 0 0 0 0
Dejan Obal Dejan Obal   26. Julij 1980 (43) 0 0 0 0
Denis Prkič Denis Prkič   13. Marec 1987 (37) 0 0 0 2
Blaž Sinic Blaž Sinic   23. April 2003 (21) 0 0 0 7
Sašo Škrilec Sašo Škrilec   25. Avgust 1989 (34) 0 0 0 0
Uroš Škrilec Uroš Škrilec   08. Julij 1992 (32) 0 0 0 0
Marko Smodiš Marko Smodiš   07. Avgust 1995 (28) 0 0 0 0
Luka Šooš Luka Šooš   16. Avgust 2001 (22) 0 0 0 0
Rok Šoštarec Rok Šoštarec   19. September 1995 (28) 0 0 0 0
Aljoša Števanec Aljoša Števanec   04. April 2002 (22) 0 0 0 2
Jernej Varga Jernej Varga   04. September 1987 (36) 0 0 0 0
Skupaj 10 0 1 41
 Ni več registriran Rojstni datum (starost): Zeleni karton Rumeni karton Rdeči karton Gol
Tomaž Horvat Tomaž Horvat   12. September 1987 (36) 0 0 0 0
Marcel Kocon Marcel Kocon   25. Marec 1998 (26) 0 0 0 0
Tomaž Pečič Tomaž Pečič   07. Marec 1990 (34) 0 0 0 0
Jaša Radič Jaša Radič   05. Avgust 2003 (20) 0 0 0 0
Simon Ülen Simon Ülen   07. Maj 1979 (45) 0 0 0 0
Skupaj 10 0 1 41

 Funkcionarji ŠD Dobel [ŠD Dobel]

Funkcionar  Rojstni datum  Funkcija
Dejan Obal Dejan Obal   26. Julij 1980 (43) Trener
Danijel Obal Danijel Obal   14. Julij 1979 (45) Zapisnikar
Borut Kerec Borut Kerec   30. September 1985 (38) Uradna oseba
Luka Šooš Luka Šooš   16. Avgust 2001 (22) Uradna oseba