Print 

 Postava - KMN Satahovci [SA]

KMN Satahovci

 Igralec Rojstni datum (starost): Zeleni karton Rumeni karton Rdeči karton Gol
Gregor Benko Gregor Benko   12. Marec 1991 (32) 1 0 0 2
Uroš Dervarič Uroš Dervarič   05. Februar 1993 (30) 0 0 0 0
Nejc Džafić Nejc Džafić   27. Oktober 1997 (25) 2 1 1 2
Luka Gider Luka Gider   23. Marec 2002 (21) 0 0 0 0
Danijel Gomboši Danijel Gomboši   06. Februar 2002 (21) 1 0 0 1
Tilen Gujtman Tilen Gujtman   26. Julij 1995 (28) 0 0 0 0
Denis Hujs Denis Hujs   25. Maj 1996 (27) 0 0 0 0
Matej Jablanovec Matej Jablanovec   06. Julij 1984 (39) 1 0 0 0
Mitja Jablanovec Mitja Jablanovec   03. April 1997 (26) 0 0 0 0
Alen Jančar Alen Jančar   08. September 1994 (29) 0 0 0 4
Boris Jančar Boris Jančar   06. Avgust 1987 (36) 0 0 0 0
David Kreslin David Kreslin   05. Maj 1995 (28) 1 0 0 0
Tine Lalovič Tine Lalovič   06. Avgust 2001 (22) 0 0 0 0
Domen Merčnik Domen Merčnik   25. Februar 1997 (26) 0 0 0 0
Nino Pertoci Nino Pertoci   09. Januar 2002 (21) 0 0 0 0
Luka Pisnjak Luka Pisnjak   17. Oktober 2002 (20) 0 0 0 0
Miha Pisnjak Miha Pisnjak   28. November 1994 (28) 0 0 0 0
Stanko Pisnjak Stanko Pisnjak   21. September 1995 (28) 0 0 0 0
Luka Rantaša Luka Rantaša   19. Februar 2003 (20) 0 0 0 0
Žan Smodiš Žan Smodiš   13. Februar 2002 (21) 0 0 0 0
Žiga Smodiš Žiga Smodiš   01. Junij 2003 (20) 0 0 0 0
Jan Titan Jan Titan   24. April 2004 (19) 2 0 0 6
Leon Tratnjek Leon Tratnjek   05. Januar 1993 (30) 0 0 0 0
Jure Vuk Jure Vuk   10. Januar 2003 (20) 0 0 0 0
Mitja Vurcer Mitja Vurcer   05. Junij 1995 (28) 0 0 0 0
Dragan Zečević Dragan Zečević   20. Julij 1992 (31) 0 0 0 2
Patrick Žižek Patrick Žižek   19. Julij 1998 (25) 0 0 0 1
Niko Županek Niko Županek   01. Julij 2000 (23) 0 0 0 0
Skupaj 8 1 1 18

 Funkcionarji KMN Satahovci [KMN Satahovci]

Funkcionar  Rojstni datum  Funkcija
Tilen Gujtman Tilen Gujtman   26. Julij 1995 (28) Trener
Mitja Jablanovec Mitja Jablanovec   03. April 1997 (26) Zapisnikar
Miha Pisnjak Miha Pisnjak   28. November 1994 (28) Uradna oseba
Nino Gomboši Nino Gomboši   22. Marec 2002 (21) Uradna oseba