Černelavci po enoletnem postu ponovno osvojili pokal

ŠD Černelavci je na včerajšnjem turnirju na Petanjcih po enoletnem premoru osvojilo še peti zaključni turnir veteranov v šestih letih. V finalu so bili s 3:1 boljši od ŠD Polana.

Tretje mesto so, tako kot lani, osvojili nogometaši KMN Krog 97, potem ko so z 2:0 ugnali Kupšince.

Za najboljšega igralca turnirja je bil izbran Vladimir KOKOL (Černelavci), za vratarja Darko ROGAN (Polana), največ golov pa je dosegel Štefan HORVAT (Kupšinci), osem.

 

Za razliko od lanskega leta si letos grajo zasluži samo ena ekipa - ŠD Vietnam 19, ki se turnirja ni udeležilo.

 

Hvala Petanjcem za organizacijo turnirja, naslednje leto pa se vidimo v Krogu.

 

Objavljamo tudi izžrebane številke kuponov, ki so jih sodelujoči prejeli v zameno za prostovoljni prispevek: 204 - peč na drva (oddana), 51 - hladilnik (oddana) in pet še neoddanih praktičnih nagrad: 127, 42, 220, 66, 85. Nagrade lahko dobite do 5. 7. 2018 vsak dan v baru Prince na Petanjcih!

 

Končni vrstni red:

 

1. Černelavci

2. Polana

3. Krog 97

4. Kupšinci

5. Boračeva

6. Bulls

7. Tropovci-Tišina

8. Petanjci

9. Večeslavci

10. Mister Baby

11. Krajna

12. Vietnam 19

 

Vsi rezultati turnirja

 

ŠD Kupšinci - prvak Lige veteranov Ravenske lige 2017/2018

Urnik zaključnega turnirja veteranov 2018

Pravico na zaključnem turnirju bosta delila GOMBOC Igor in PAVEL Tomaž.

Ob tej priložnosti opominjamo vse klube, da je rok za poravnavo kavcije za turnir sreda, 20. junij 2018. Kavcijo poravnate pri blagajniku g. Mateju Jenešu na Tišini.

 

Skupina A: Kupšinci, Boračeva, Krajna

Skupina B: Černelavci, Mister Baby, Polana

Skupina C: Krog 97, Večeslavci, Tropovci-Tišina

Skupina D: Bulls, Petanjci, Vietnam 19

 

Predtekmovanje (skupine):

09.00 - Kupšinci - Boračeva (n1)

09.30 - Černelavci - Mister Baby (n2)

10.00 - Krog 97 - Večeslavci (n3)

10.30 - Bulls - Petanjci (n4)

11.00 - zmagovalec n1 - Krajna

11.30 - zmagovalec n2 - Polana

12.00 - zmagovalec n3 - Tropovci-Tišina

12.30 - zmagovalec n4 - Vietnam 19

13.00 - poraženec n1 - Krajna

13.30 - poraženec n3 - Tropovci-Tišina

14.00 - poraženec n2 - Polana

14.30 - poraženec n4 - Vietnam 19

 

Četrtfinale:

15.15 - 1A - 2C (zč1)

15.45 - 1B - 2D (zč2)

16.15 - 1C - 2A (zč3)

16.45 - 1D - 2B (zč4)

 

Polfinale:

17.20 - zč1 - zč2 (zp1)

18.00 - zč3 - zč4 (zp2)

 

Tekma za 3. mesto:

18.45 - pp1 - pp2

 

Finale:

19.15 zp1 - zp2

 

20.00 - Razglasitev rezultatov in podelitev nagrad za sezono 2017/2018

20.15 - Razglasitev rezultatov in podelitev nagrad za zaključni turnir 2018

 

Razpored turnirja po opravljenem žrebu v PDF formatu

Lestvica - veterani