Print 

 Postava - ŠD Dobel [DO]

ŠD Dobel

 Igralec Birthday (Age): Zeleni karton Rumeni karton Rdeči karton Gol
Denis Bagoroš Denis Bagoroš   08. December 1994 (24) 0 0 0 0
Mitja Balažic Mitja Balažic   22. Januar 1991 (28) 0 0 0 0
Adamo Baranja Adamo Baranja   07. Avgust 2001 (18) 0 0 0 0
Val Galof Val Galof   12. Februar 2003 (16) 0 0 0 0
Matej Gomboc Matej Gomboc   24. Maj 1983 (36) 0 0 0 0
Mirjan Gomboc Mirjan Gomboc   11. November 1995 (23) 0 0 0 0
Roman Gomboc Roman Gomboc   29. Maj 1982 (37) 0 0 0 0
Janko Horvat Janko Horvat   14. November 1999 (19) 0 0 0 0
Tomaž Horvat Tomaž Horvat   12. September 1987 (31) 0 0 0 0
Tomi Jurkovič Tomi Jurkovič   26. Junij 1990 (29) 0 0 0 0
Borut Kerec Borut Kerec   30. September 1985 (33) 0 0 0 0
Miran Lazar Miran Lazar   24. Julij 1983 (36) 0 0 0 0
Boštjan Lovenjak Boštjan Lovenjak   15. September 1989 (29) 0 0 0 0
Denis Meško Denis Meško   08. Marec 1991 (28) 0 0 0 0
Danijel Obal Danijel Obal   14. Julij 1979 (40) 0 0 0 0
Dejan Obal Dejan Obal   26. Julij 1980 (39) 0 0 0 0
Tomaž Pečič Tomaž Pečič   07. Marec 1990 (29) 0 0 0 0
Žan Pertoci Žan Pertoci   19. September 1995 (23) 0 0 0 0
Denis Prkič Denis Prkič   13. Marec 1987 (32) 0 0 0 0
David Resnik David Resnik   23. April 2003 (16) 0 0 0 0
Sašo Jože Sapač Sašo Jože Sapač   19. Marec 1985 (34) 0 0 0 0
Luka Serec Luka Serec   15. Maj 2001 (18) 0 0 0 0
Blaž Sinic Blaž Sinic   23. April 2003 (16) 0 0 0 0
Marko Smodiš Marko Smodiš   07. Avgust 1995 (24) 0 0 0 0
Luka Šooš Luka Šooš   16. Avgust 2001 (18) 0 0 0 0
Simon Ülen Simon Ülen   07. Maj 1979 (40) 0 0 0 0
Jernej Varga Jernej Varga   04. September 1987 (31) 0 0 0 0
Tomaž Zver Tomaž Zver   14. April 1985 (34) 0 0 0 0
Total 0 0 0 0

 Staff of ŠD Dobel [ŠD Dobel]

Staff member  Birthday  Staff function
Dejan Obal Dejan Obal   26. Julij 1980 (39) Trener
Danijel Obal Danijel Obal   14. Julij 1979 (40) Zapisnikar
Nino Tratnjek Nino Tratnjek   20. April 1988 (31) Uradna oseba
Sašo Jože Sapač Sašo Jože Sapač   19. Marec 1985 (34) Uradna oseba
Jernej Varga Jernej Varga   04. September 1987 (31) Uradna oseba