Postava - ŠD Černelavci [CE]

ŠD Černelavci

 Igralec Birthday (Age): Zeleni karton Rumeni karton Rdeči karton Gol
Mitja Botjak Mitja Botjak   12. Maj 1990 (29) 0 0 0 3
Tomaž Buzeti Tomaž Buzeti   20. November 1975 (43) 0 0 0 0
Blaž Celec Blaž Celec   29. September 1988 (30) 0 0 0 9
Boštjan Čolnik Boštjan Čolnik   16. Julij 1982 (37) 3 1 0 4
Goran Dervarič Goran Dervarič   27. Avgust 1972 (46) 0 0 0 0
Uroš Dervarič Uroš Dervarič   05. Februar 1993 (26) 1 0 0 4
Filip Drakovič Filip Drakovič   31. Marec 1991 (28) 0 0 0 0
Sašo Gerendaj Sašo Gerendaj   31. Januar 1995 (24) 0 0 0 0
Rok Gruškovnjak Rok Gruškovnjak   05. Februar 1992 (27) 2 1 0 26
Štefan Horvat Štefan Horvat   19. September 1981 (37) 0 0 0 14
Robert Jerič Robert Jerič   19. Julij 1982 (37) 0 0 0 2
Ladislav Kovač Ladislav Kovač   03. Maj 1973 (46) 0 0 0 1
Dejan Kozar Dejan Kozar   14. Februar 1980 (39) 0 0 0 0
Primož Kumin Primož Kumin   05. December 1989 (29) 0 0 0 2
Timotej Lang Timotej Lang   06. Avgust 2000 (19) 0 0 0 0
Kristjan Lepoša Kristjan Lepoša   04. November 1976 (42) 0 0 0 0
Denis Poredoš Denis Poredoš   10. Maj 1980 (39) 0 0 1 0
Sašo Radulovič Sašo Radulovič   31. December 1992 (26) 3 0 0 15
Tadej Titan Tadej Titan   09. December 1979 (39) 2 0 0 3
Sebastjan Viher Sebastjan Viher   13. December 1980 (38) 1 0 0 10
Igor Vogrin Igor Vogrin   06. Marec 1981 (38) 0 0 0 2
Matjaž Vöröš Matjaž Vöröš   03. Junij 1994 (25) 0 0 0 0
Luka Vrečič Luka Vrečič   20. Februar 2000 (19) 1 0 0 2
Grega Vurcer Grega Vurcer   07. Januar 1991 (28) 1 0 0 8
Vito Žalig Vito Žalig   13. December 1988 (30) 0 0 0 0
Alen Žido Alen Žido   12. Julij 1992 (27) 2 1 0 0
Total 16 3 1 105

 Staff of ŠD Černelavci [ŠD Černelavci]

Staff member  Birthday  Staff function
Branko Kološa Branko Kološa   04. September 1965 (53) Trener
Denis Poredoš Denis Poredoš   10. Maj 1980 (39) Trener
Tadej Titan Tadej Titan   09. December 1979 (39) Zapisnikar
Alenka Dani Alenka Dani   06. Maj 1987 (32) Zapisnikar
Goran Zrim Goran Zrim   21. April 1971 (48) Uradna oseba
Geza Fujs Geza Fujs   06. Junij 1943 (76) Uradna oseba
Ivan Rantaša Ivan Rantaša   23. September 1967 (51) Uradna oseba